Firma

Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi technologiami

Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejące bazy biurowo-produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Uzyskana w ten sposób powłoka lakiernicza doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Twój styl - drzwi drewniane Stolpaw

Drzwi to Nasza pasja. Kreatywność i innowacyjność pozwala nam na wdrażanie w życie nowatorskich projektów. Nie sprzedajemy drzwi – sprzedajemy bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów.

Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Szeroki wybór dodatków pozwala na stworzenie przez Klientów niepowtarzalnego stylu własnych drzwi.

Na każdym etapie produkcji w zakładzie stosowany jest system kontroli jakości. Wszystkie wykonane artykuły są zgodne z normą PN-EN 14351-1+A1:2010 oraz przechodzą indywidualną kontrolę dopuszczającą je do opuszczenia zakładu. Przyznany nam Certyfikat CE dopuszcza drzwi firmy Stolpaw do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Najważniejszą rolę w procesie produkcji odgrywają pracownicy. Odpowiednia wiedza techniczna załogi oraz regularne szkolenia przekładają się na wysoką jakość marki, jaką są drzwi firmy Stolpaw.

Co nas wyróżnia?

 • Innowacyjność

  Najważniejszy punkt prognostyczny dla jakości wykonanych przez nas produktów. Nieustanne analizujemy sytuację na rynku i reagujemy na wszelkie zmiany i trendy. Jesteśmy firmą wszechstronną i uniwersalną. Jesteśmy pełni postępowych inicjatyw i pomysłów, które mają pozytywne i przyszłościowe myślenie. Oprócz innowacyjnych technologii bardzo ważna jest szybkość działania i zaangażowanie na wszystkich szczeblach. Dzięki temu tworzymy kulturę innowacji która sprawia, że każdy pracownik wnosi wkład w generowanie nowych pomysłów i poprawę jakości wyrobów. Dla nas najważniejsze jest, by wierzyć w to co się robi i ufać swojej intuicji.

 • Uczciwość

  Uczciwość to sztandarowa cecha naszej firmy. Wszystkie działania są transparentne ponieważ dbamy o przejrzystość procedur oraz pamiętamy o etyce w biznesie. Mamy ustalone normy, według których prowadzimy działalność, co procentuje dla nas w postaci lojalności klientów oraz dobrych stosunków z instytucjami państwowymi.

 • Kreatywność

  Zdolność nieszablonowego i innowacyjnego myślenia która cechuje naszą firmę pozwala na wdrażanie w życie nowatorskich projektów. Dzięki niej potrafimy efektywniej rozwiązywać problemy stosując niestandardowe rozwiązania. Podejmowanie nowych inicjatyw pozwala stale ulepszać i udoskonalać firmę.

 • Wytrwałość

  Marka STOLPAW znana jest już na rynku od 40 lat. Wymagania klientów zapewniają nowe doświadczenie oraz pozwalają nam podejmować trafniejsze decyzje w przyszłości. Prowadzi nas stanowczość i determinacja. Porażki nas nie załamują, przeciwnie – potrafimy wyciągać z nich wnioski i zamieniać w sukces. Jesteśmy gotowi na wiele poświęceń dla osiągnięcia wymarzonego celu.

 • Odpowiedzialność

  W tym wypadku o naszej jakości może świadczyć sposób w jaki podchodzimy do zlecenia. Na każdym etapie realizowania usługi jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Planując każdy kolejny krok, bierzemy pod uwagę wszystkie konsekwencje podjętych decyzji.

 • Elastyczność

  Nie boimy się zmian i potrafimy dostosować się do nowych warunków. Wiedza i znajomość branży są naszym atutem w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją. Zdolność do szybkiego działania, wymaga wielopłaszczyznowej wiedzy, którą my stale pogłębiamy, aby dostosować się do potrzeb rynku .

Twój styl - drzwi drewniane Stolpaw

O drzwiach wiemy wszystko, bo zajmujemy się nimi od ponad 30 lat. Doskonałą jakość drewna połączyliśmy z wysokimi standardami produkcji i montażu drzwi. Dzięki temu naszym Klientom oddajemy produkt z gwarancją doskonałej trwałości na lata.